Všetko o nás

 • 03.05.2015 10:37

  Ocenenia

 • 03.05.2015 10:36

  Ponúkame Vám služby, ktoré sú pre nás bežné

    Seriózny prístup - individuálny prístup a komunikácia je pre nás prvoradá. Predovšetkým si zastávame názoru: "Zákazník náš pán." pre niekoho staré klišé, ale my sa snažíme vám vyhovieť všetkými dostupnými možnosťami. Vychádzame v ústrety - v prípade nedostupnosti...

 • 03.05.2015 10:31

  Recenzie nášho e-shopu

  Ešte stále váhate a neviete kto sme? Prečítajte si recenzie našich skutočných zákazníkov. * RECENZIE z najnavštevovanejšieho portálu mamičkami* * RECENZIE z NAJNAKUP.SK * * RECENZIE z HEUREKA.sk * Ak ste u nás nakupovali, pridajte aj Vy svoju recenziu a pomôžte sa rozhodnúť druhým a nám sa...

Naši zákazníci

Našimi cieľovými užívateľmi sú rodiny. Rodiny s bežným životom a fungovaním či už v byte alebo na dome so záhradou. Na svoje si prídu aj zástancovia zdravia, za ktorým idú prostredníctvom športu. Záhrada potrebuje svoje čaro, svoju údržbu a my vám v tom pomôžeme. Dolaďte si u nás aj vaše pohodlné bývanie či už interiérovými dekoráciami alebo neodmysliteľnou výbavou. 

Veríme, že nájdete u nás tie správne veci a budete sa k nám vracať.

História projektu

Milujem nové, kvalitné a slovenské. V tomto duchu sa nesie aj náš e-shop: overená kvalita slovenského oblečenia pre deti a iné módne doplnky a potreby pre detičky :) 

Počas rodičovskej dovolenky som sa popri synovi rozhodla venovať sebe - splneniu detského sna: Mať internetový obchod. Som prevádzkovateľ, fakturant, ekonóm, manažér obchodu a marketingu, analytik, nákupca, grafik, správca, ale predovšetkým stále ostávam mama.

Všetko sa to začalo ako detská vízia sna, ktorá sa zdala spočiatku nesplniteľná a príliš nedosiahnuteľná. Môj prvorodený syn trošku odrástol, stával sa samostatnejším a zrazu sa naskytla myšlienka založenia e-shopu. Už to nebolo nereálne. Popri rodičovskej dovolenke mi ostávalo niekoľko chvíl, ktoré nemusím nutne venovať svojej rodine. A tak som sa dala do toho.

Pamätám si na prvých zákazníkov, na prvé mediálne a reklamné kampane, online ponuku s tvorbou webovej stánky... Zháňanie výrobcov s kvalitnými slovenskými produktami - to dalo poriadne zabrať. Prvé mesiace sme mali v e-shope len niekoľko desiatok, maximálne asi 100 položiek ponúkaného tovaru, ktorý bol však skladom, nachystaný k okamžitému odberu alebo odoslaniu.

Zákazníkom to pochopiteľne nepostačovalo, a ja som začala pátrať a objavovať nových výrobcov a distribútorov. Základnou požiadavkou bol slovenský tovar pre detské oblečenie. Ďalšou požiadavkou bola flexibilita v dodaní objednávaného tovaru. Aj dnes stále rozširujeme sortiment a snažíme sa plniť vaše požiadavky.

V poslednom roku sme skvalitnili a rozšírili dodacie služby aj o možnosť doručenia kuriérom. Vytvorili sme pre vás nové prostredie SLADKASUE na Google+, FaceBooku, Modrom Koníku, či na Bloggeri. Sme vám neustále k dispozícií na mobile ako aj na webe hlavne prostredníctvom mailu.

Snažili sme sa odlíšiť od ostatných podobných e-shopov - hľadali sme spôsoby ako ponúknuť čo nie je bežné: 

- širšia ponuka sortimentu na jednom mieste 

- nielen špeciálne zameraná na detičky

- ponúkame skutočné foto produktov, keďže katalógové foto od výrobcov často skresľuje 

 

Tešia nás vaše verejné recenzie na Heuréke, Najnákupe i Modrom Koníku. Vďaka pozitívnym komentom napredujeme a teší nás, že sme pre vás dôveryhodným partnerom. Z tých negatívnych sa snažíme vyťažiť maximum: vyhovieť zákazníkovi, zlepšovať sa v smeroch, o ktorých sme nevedeli. Pomocou vás sa stávame vždy lepšími, a za to vám ĎAKUJEM!

 

Po necelom roku sme tu pre Vás opäť! So širokým sortimentom, tovarom na sklade u dodavateľa a doručením do 3 pracovných dní od spracovania objednávky. 

Kontakt

SLADKASUE - tipy, triky, návody

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu zdarmaWebnode